محبت حاج قاسم سلیمانی در دل و جان مردم ما رسوخ کرده است

مدیر شبکه کودک در آیین افتتاح نخستین رویداد رقابتی انیمیشن با موضوع شهید قاسم سلیمانی گفت: محبت حاج قاسم سلیمانی در دل و جان مردم ما رسوخ کرده است.

به گزارش روابط عمومی شتابدهنده رضوان، محمد سرشار در آیین افتتاح نخستین رویداد رقابتی تولید انیمیشن با محوریت زندگی و سیره اخلاقی شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: محبت حاج قاسم سلیمانی در دل و جان مردم ما رسوخ کرده است. وقتی به کوچه و خیابان می رویم این مهر و علاقمندی را در همه اقشار مشاهده می کنیم. بنابر این شما بایستی بتوانید به تناسب این احساسات پاک مردم از هنر خودتان – انیمیشن – استفاده کنید.

مدیر شبکه کودک افزود: از نظر جایگاه تاریخی شما دارید هنر صنعت انیمیشن را یک قدم و یک پله به جلو می برید. لذا درخواستم از شما اینست که این ۷۲ ساعت را مهم بدانید، همانگونه که قهرمانان ورزشی در مسابقات المپیک رکورد   می زنند و تاریخ ساز می شوند شما هم همین کار را برای انیمیشن ایران انجام دهید.

سرشار ادامه داد: باید ثابت کنید که می شود در سه روز انیمیشن خوب تولید کرد و مخاطب هم از آن راضی باشد و محتوایی را منتقل کند. مهمترین خصیصه جوانی همین است یعنی باز کردن معبر و مسیری جدید.

وی خاطر نشان کرد: انشاالله همه شما جزء مصادیق تعریف حضرت امام خمینی(ره) از هنر متعهد، یعنی هنر مردم محروم و پابرهنه و درد کشیده و ضد آمریکا و ضد شوری باشید و مسیر را جلو ببرید.

در ادامه اسدالله دیانتی دبیر نخستین رویداد انیمیشن با محوریت زندگی و سیره اخلاقی شهید قاسم سلیمانی گفت: هدف اصلی ما از برگزاری این رویداد تمرین مدیریت زمان و نیروی انسانی در خط تولید انیمیشن است. مربیان حوزه های فنی، هنری و محتوایی در تمام مدت رویداد در کنار شرکت کنندگان حضور دارند و اگر ما بخواهیم به سمت تولید صنعتی انیمیشن برویم حتما بایستی مدیریت زمان و مدیریت نیروی انسانی را تمرین کنیم.

وی افزود: محتوای این رویداد را براساس الگوی زندگی یک قهرمان ملی پیش بینی کردیم. شخصیت شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی به عنوان قهرمان ملی و فراملی بسیار برای ما و همه انسانهای آزاده جهان باارزش و با اهمیت است. بنابراین تولید محتوا براساس سیره اخلاقی این شهید والامقام برای ما ارزشمند است.

دیانتی در پایان گفت: همه هنرمندان و تیم های شرکت کننده در رویداد تولید محتوا با موضوع حاج قاسم همه برنده هستند و انشالله بتوانیم کارهای در خور توجه و باکیفیتی را ارائه نماییم.

نخستین رویداد رقابتی تولید انیمیشن طی روزهای سه شنبه ۱۵ تا پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه و اختتامیه آن ساعت ۱۶ تا ۱۸ روز جمعه مورخ ۱۸ بهمن ماه در تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب الهی، خیابان قاسمی، جنب دانشگاه شریف، باشگاه کسب و کار دانش بنیان برگزار می شود.