رشد پویانمایی کشور در گرو همت جوانان

رییس مرکز پویانمایی صبا رشد کیفی، کمی و فنی دانش انیمیشن و آینده روشن این هنر را منوط به همت، استعداد و تلاش جوانان دانشگاهی دانست.

محمدرحیم لیوانی در بازدید از نخستین رویداد رقابتی تولید انیمیشن منهاج با ابراز خرسندی از حضور هنرجویان جوان دانشگاهی و انگیزه بالای ایشان در تولید انیمیشن، گفت: بدون تعارف و اغراق باید اذعان کنم، سطح آثار پویانمایی دانشجویان حاضر بسیار بالاتر از انتظار من بود و به جرات می گویم که با اندکی توجه و بهای بیشتر، می توان سطح بالاتری از تولیدات انیمیشنی را در آینده نزدیک از این هنرمندان جوان شاهد بود.

رییس مرکز پویانمایی صبا افزود: این رویداد رقابتی انیمیشن با موضوع سردار شهید قاسم سلیمانی در واقع عرصه ای است تا هنرجویان جوان، مشق پویانمایی را در مدت زمانی کوتاه تجربه کنند. انیمیشن های تولیدی این رویداد از داستان های خوبی برخوردار هستند و با صرف مدت زمان بیشتری در تولید آن، حتی می توان شاهد آثاری حرفه ای تر باشیم.

لیوانی در پایان با آرزوی موفقیت برای انیماتورهای جوان ابزار امیدواری کرد که مرکز پویانمایی صبا در آینده نزدیک میزبان تولیدات این هنرمندان با انگیزه و دانشگاهی باشد.

مرکز صبا